http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Znajomi na szkoleniu

Na szkoleniu produktowym, w którym właśnie uczestniczę jako nowy koordynator ds. sprzedaży Bielsko-Biała, poznałem jeszcze trzy inne osoby, które będą pracowały na tym samym stanowisku co ja, co oznacza, że po skończeniu kursu spotkamy się w jednym biurze i kto wie czy nawet nie przy biurkach położonych blisko siebie. Podoba mi się, że zanim rozpocząłem pracę koordynatora zapoznałem już przynajmniej część osób, z którymi przyjdzie mi pracować. Dzięki temu nie będę miał poczucia, że jestem nowy i bardzo samotny, a podczas okazjonalnych przerw na posiłek będę miał z kim zamienić parę słów.

Razem ze mną w szkoleniu uczestniczy jeszcze jeden chłopak i dwie dziewczyny. Mariusz jest absolwentem ekonomii, który chciał zatrudnić się jako specjalista ds. eksportu, jednak mu się nie udało. Z braku laku postanowił zająć się sprzedażą i za jakiś czas ponownie spróbować swoich sił w eksporcie. Nie znam Mariusza na tyle dobrze, by ocenić jakim jest człowiekiem, jednak wydaje mi się, że w realizacji planów sprzedażowych będzie dążył po trupach do celu.

Moimi dwiema nowymi koleżankami są Lucyna i Aleksandra. O dziwo dziewczyny znały się zanim w ogóle przyszło im pracować na stanowisku koordynatorek, bo chodziły do jednej klasy w szkole podstawowej. Nie miały pojęcia o wzajemnym zatrudnieniu w tej samej firmie, dopóki nie zobaczyły się na szkoleniu. Szczególnie miła wydaje mi się Lucyna, z którą mógłbym nawiązać jakieś bliższe relacje.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.