http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Zderzenie z rzeczywistością

Gdy byłem małym chłopcem miałem podobne marzenia odnośnie swojej przyszłości, co reszta moich rówieśników. Marzyłem o pracy w zawodzie policjanta, strażaka, żołnierza, budowniczego i wielu, wielu innych, które w tamtym czasie wydawały mi się bardzo ciekawe. Jako mały chłopiec nie myślałem o tym, co to będzie po studiach i czy będę w stanie znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie, za które mój pracodawca będzie mi płacił niebotyczne sumy. W mniemaniu małego dziecka znalezienie pracy jest łatwe jak zjedzenie cukierka – w marzeniach każdy zawsze osiąga wielki sukces i jest niczym bohater z ulubionego komiksu.

Czasem tęsknię za tą dziecięcą naiwnością, która pozwalała mi myśleć, że skoro chcę zostać bogatym biznesmenem, to nim zostanę. Nie pamiętam kiedy w końcu do mnie dotarło, że prawdziwe życie wcale nie jest takie, jak mi się wydawało.

Teraz mam dwadzieścia siedem lat i dawno przestałem się łudzić, że uda mi się bardzo szybko zrobić zawrotną karierę. Od dwóch lat pracuję jako koordynator ds. sprzedaży Rybnik, co oznacza, że codziennie muszę się męczyć z kilkunastoma klientami, którym powinienem sprzedaży sprzęt AGD wytworzony przez zatrudniająca mnie firmę. Na razie nie zanosi się na żadne zmiany w moim życiu prywatnym, co oznacza, że przez kolejnych parę miesięcy będę próbował sprzedaż jak najwięcej i zarobić ile się da. Może kiedyś w przyszłości zdecyduję się odejść z pracy i zaryzykować w innej branży, jednak na razie brak mi odwagi. Rynek pracy jest w dzisiejszych czasach zbyt niepewny na odważne ruchy.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.