http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Sprzedaż większości z Was kojarzy się zapewne z namolnymi konsultantami wydzwaniającymi do Was na telefony komórkowe i stacjonarne i próbującymi namówić Was do określonych zachowań konsumenckich, a więc nabycia danych towarów lub usług. Mi sprzedaż kojarzy się jednak z czymś zupełnie innym, co jest całkiem uzasadnione zważywszy na to, że ja siedzę po tej drugiej stronie sprzedaży i pracuję jako koordynator sprzedaży Jastrzębie-Zdrój.

Na pewno trudno będzie Wam uwierzyć w to, że dla mnie sprzedaż to pasja – pasja o jakiej zawsze marzyłem i której pozazdrościć mi może niejeden Polak. Często zastanawiam się jak to się stało, że tak szybko udało mi się znaleźć coś, w czym jestem naprawdę dobry i co sprawia mi tak dużą frajdę. Chyba miałem niezwykłe szczęście. Wielu moich znajomych, nawet tych dużo starszych ode mnie, nadal nie znalazło swojego sposobu na życie i albo co chwila zmieniają kolejne posady w poszukiwaniu pracy idealnej, albo niezadowoleni przez lata okupują znienawidzone stanowisko pracy. Nie mógłbym się tak bardzo katować jak oni – nie należę do osób, które łatwo się poznają.

Z mojej strony sprzedaż wygląda nieco inaczej niż ze strony innych osób. Dla mnie jest to sposób na realizację marzeń – marzeń nie tylko moich, ale i innych osób, które czegoś pragną. Jako handlowiec oferuję tym osobom możliwość spełnienia marzeń i wejścia w posiadanie czegoś, czego od dłuższego czasu bardzo się potrzebowało. Uważam, że pomoc ludziom w spełnianiu ich marzeń to prawdziwy zaszczyt. I tego się trzymajmy.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.