http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Nie wiem czy powinnam się tu tak wszystkim chwalić, ale rozpiera mnie taka wewnętrzna radość, że już dłużej nie mogę tłamsić w sobie pozytywnych emocji, jakie przez ostatnich kilka dni skumulowały się w moim organizmie! Cała ta fala radości zaczęła się pięć dni temu, gdy otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko koordynatorki sprzedaży. Pomyślałam, że co mi szkodzi iść na rozmowę – pójdę i przynajmniej zdobędę dodatkowe doświadczenie w procesach rekrutacyjnych.

Spotkanie zostało zaplanowane na następny dzień, dlatego nie miałam zbyt dużo czasu na przygotowania. Poszłam z marszu, nie licząc na nic niezwykłego i prawie w ogóle się nie denerwując. Rozmowa przebiegła bardzo sympatycznie, bez skrępowania opowiadałam o swoich studiach zaocznych, które w następnym roku mam zamiar skończyć, o braku doświadczenia w zawodzie sprzedawcy i planach na przyszłość. Nie starałam się nawet zbytnio zachwalić swojej osoby, a po prostu byłam sobą.

Wczoraj wieczorem odebrałam telefon z informacją, że zostałam przyjęta na stanowisko pani koordynator ds. sprzedaży Opole i aż zaniemówiłam z wrażenia. Ja? Ale jak to? Przecież ja nie mam żadnego doświadczenia w sprzedaży! Okazało się, że komisji rekrutacyjnej spodobała się moja bezpośredniość i otwartość, która na pewno będzie cennym atutem w kontaktach z klientami. Pracę koordynatorki zaczynam od następnego tygodnia! Ale jazda!

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.