http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Jeszcze na studiach zarzekałam się, że nigdy, ale to przenigdy nie będę pracowała w korporacyjnym kurniku, w którym przestrzeń przypadająca na jednego pracownika ogranicza się do około dwóch metrów kwadratowych. Jednak, jak to często w prawdziwym, postudyjnym życiu bywa, realia zawodowe szybko zweryfikowały moje podejście do tego, czego na pewno w życiu nie zrobię. Moja lista „nigdy, przenigdy” uległa znacznemu skróceniu. Co więcej, nowe punkty dopisuję do niej po naprawdę dokładnym przemyśleniu sprawy.

Gdy człowiek przez określony (pisząc „określony” mam na myśli „długi”) czas po skończeniu studiów nie może znaleźć zatrudnienia, zaczyna zmieniać swoje podejście do poszukiwanego stanowiska pracy. Nagle przestaje nam przeszkadzać to, co jeszcze przed chwilą wydawało się nie do zniesienia.

  • Praca wraz z dwudziestoma innymi osobami w jednej przestrzeni biurowej porozdzielanej jedynie kartonowymi ściankami? – Przynajmniej nie będę czuła się samotna.
  • Szum rozmów innych osób wokół Ciebie? – Prawie zupełnie mi nie przeszkadza!
  • Praca w systemie zmianowym? Pewnie! Przynajmniej czasem dłużej sobie pośpię.
  • Walka o wyniki sprzedażowe i poczucie ciągłej rywalizacji? – Przecież nie będę robiła tego do końca życia (no chyba…)!

Póki co każdego dnia staram się tłumaczyć sobie, że naprawdę nie jest źle. Może moja praca nie jest idealna, ale jakoś daje radę, a co najważniejsze – ja daję radę! Mimo początkowego złego nastawienia w sprzedaży idzie mi całkiem nieźle, osiągam dobre wyniki i w przyszłości mam szansę zostać koordynatorem sprzedaży.

Najnowsze komentarze

Avatar for Marta
Ja w korporacji pracowałam kilka lat, teraz pracuję w małej firmie i o wiele bardziej jestem zadowolona.
Avatar for KSadmin
Każdy rodzaj organizacji - mała firma, czy duża ma swoje plusy i minusy. Każda osoba ma także różne preferencje. Najważniejsze to znaleźć dla siebie taką pracę z której będzie się zadowolonym.
Avatar for Magda
Praca w korpo jest dla "korposzczurów". Oni czują się tam najlepiej.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.