http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Popraw swój wizerunek online

Szukasz nowego miejsca zatrudnienia i rozglądasz się za ofertami w sieci? To oznacza, że powinieneś zrobić wszystko, aby wzmocnić swój wizerunek w Internercie i prezentować się jak najlepszy profesjonalista. Przekonaj się, jak tego dokonać.

Interesuje Cię stanowisko koordynatora sprzedaży i chcesz zrobić wszystko, aby je zdobyć? Przekonaj się zatem, jak wzmocnić swój wizerunek w sieci! Te praktyczne wskazówki pomogą Ci zdobyć pracę marzeń.

Twoje zdjęcie ma znaczenie

W każdym życiorysie powinno pojawić się zdjęcie. Musi ono być biznesowe, w pełni profesjonalne. Postaw na schludną fryzurę, a także ubiór. Ważne jest to, aby fotografię wykonał profesjonalista.

Wypadnij dobrze na telekonferencjach

Przede wszystkim powinieneś zadbać również o swój wizerunek podczas telekonferencji. Nie możesz przed swoimi rozmówcami zaprezentować się w dresie, w końcu jest to rozmowa biznesowa. Postaw na oficjalny ubiór i ogólny wygląd. Zadbaj również o przestrzeń wokół siebie. Dzieci biegające w tle, czy też zwierzęta, które wchodzą Ci na kolana, nie będą wyglądały dobrze. Wiele rozmów rekrutacyjnych odbywa się obecnie online. Szczególnie podczas takiego „spotkania” powinieneś dać z siebie wszystko i pokazać się z jak najlepszej strony.

Najnowsze komentarze

Avatar for Alex
trzeba też pamiętać o wizerunku w sieci, wszelkich kontach na portalach społecznościowych itp. trzeba zadbać o to, żeby nie było tak kompromitujących nas informacji czy zdjęć
Avatar for uleko44
internet chłonie wszystko

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.