Sprzedawca mieszkań

Ogłoszenie numer: 7645314, z dnia 2022-11-01

Klient portalu Praca.pl

Deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Poznań, Stare Miasto

Opis stanowiska

  • Sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym w biurze sprzedaży dewelopera w Poznaniu
  • Sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym w biurze sprzedaży w nadmorskiej miejscowości – dni wyjazdowe, spotkania z potencjalnymi klientami nad morzem
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi relacji
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Profesjonalna obsługa klientów; telefonicznie i mailowo w zakresie sprzedaży mieszkań oraz lokali usługowych
  • Prezentacja i aktywna sprzedaż nieruchomości dewelopera
  • Systematyczna praca z bazą klientów firmy w CRM
  • Kompletowanie dokumentów do umów
  • Obsługa procesu sprzedażowego
  • Udział w działaniach marketingowych w celu promocji oferty: targi nieruchomości, dni otwarte

Wymagania

  • Minimum 4-letnie oświadczenie w branży nieruchomości
  • Posiadanie umiejętności pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym
  • Posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności, zarówno za wykonywane obowiązki, jak i ich efekty
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość ustawy deweloperskiej i technik sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Cenimy przedsiębiorczość i wykazywanie się szczególną kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się organizacji
  • Bieżące, codzienne wsparcie kadry kierowniczej
  • Marketing ofert nieruchomości na najwyższym poziomie
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.