0%

Kierownik Sprzedaży

Firma Eltrix Wielgus Robert jest firmą wykonawczą sektora energetycznego od 1994r. W związku z rozwojem firmy oraz wzrostem zapotrzebowania naszych kontrahentów poszukujemy osób do pracy w naszym zespole. Podstawowym obszarem realizacji jest energetyka i automatyka oraz odnawialne źródła energii.

miejsce pracy: Raszyn
Opis stanowiska:
  • realizacja planów sprzedażowych
  • bezpośredni kontakt z Klientem
  • zaangażowanie w proces sprzedaży na każdym etapie:
    • pozyskanie Klienta
    • negocjacje
    • podpisanie umowy
  • ścisła współpraca ze wszystkimi strukturami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe – min. 3 lata na samodzielnym stanowisku sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B min od 5 lat
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność pracy z pakietem MS Office
Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • wysokiej komunikatywności
  • konsekwencji w działaniu
  • kreatywności
  • aktywności
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • otwartości na wyzwania
  • samodzielności
  • dobrej prezencji
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • podstawa w wysokości od 5 tyś zł netto
  • osoba spełniająca plan sprzedażowy zarobi ok. 15 tyś zł miesięcznie.
  • współpraca z prestiżowymi Klientami w rozwijającej się branży OZE
  • sprzedaż pożądanych usług o wysokiej stopie zwrotu z inwestycji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy:
    • samochód służbowy
    • telefon Smartfon
    • laptop z dostępem do internetu
    • dedykowana przestrzeń do pracy w siedzibie firmy