0%

Kierownik ds. rozwoju i sprzedaży

Ogłoszenie numer: 5992686, z dnia 2021-11-24

Klient portalu Praca.pl

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), remontów energetycznych, piecowej, cięcie laserem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej oraz kształtowanie wizerunku firmy
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla dalszego rozwoju firmy
  • Planowanie budżetu sprzedażowego i marketingowego oraz kontrola realizacji budżetów
  • Kierowanie i motywowanie pracowników podległego działu
  • Nadzór oraz tworzenie informacyjnych i promocyjnych materiałów marketingowych
  • Rozwój kanałów sprzedażowych i marketingowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie umów
  • Budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu Spółki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek marketing, zarządzanie
  • Kilkuletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku menedżerskim w dziale marketingu i sprzedaży w branży stalowej lub pokrewnej
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą w branży przemysłowej
  • Praktyczna znajomość zasad związanych z tworzeniem oraz wdrażaniem strategii marketingowej i sprzedażowej
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem w oparciu o partnerskie relacje oraz otwartość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
  • Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu Office
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania trudnych sytuacji
  • Kreatywność, innowacyjność i otwartość na nowe rozwiązania
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Interesującą pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju potencjału osobistego i zawodowego, szkolenia
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy