http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Nienormowany czas pracy

W pracy koordynatora sprzedaży zdecydowanie najbardziej przeszkadza mi nienormowany czas pracy, przez który nierzadko omijają mnie najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w moim życiu. Wielu klientów nie ma czasu na spotkania ze mną do godziny piętnastej czy szesnastej, dlatego nierzadko muszę poświęcić swoje wolne popołudnie na jakieś biznesowe spotkanie, które najchętniej wyrzuciłbym ze swojego terminarza.

Klientom wydaje się, że okazjonalne spotkanie po godzinach pracy nie powinno dla mnie stanowić problemu, jednak pamiętajmy, że takich klientów są dziesiątki, a dziesiątki wieczornych spotkań wcale nie należą do przyjemnych. Chciałbym móc pracować od ósmej do szesnastej każdego dnia, o szesnastej wyłączać komputer i nie przejmować się niczym, tylko wychodzić z pracy i iść do domu na odpoczynek. Niestety, praca w sprzedaży rzadko kiedy związana jest z regularnymi godzinami wykonywania obowiązków, koordynator ds. sprzedaży Katowice.

Prze nienormowane godziny pracy nie mam czasu na spotkania z przyjaciółmi, odwiedziny w rodzinnym domu czy romantyczną kolację. Nie pamiętam już kiedy ostatnio w ciągu tygodnia wyszedłem gdzieś na miasto lub zaprosiłem dziewczynę na randkę. Dobrze, że chociaż weekendy mam w miarę wolne, bo bez nich chyba bym oszalał. Na pewno prędzej czy później zrezygnowałbym z pracy koordynatora.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.