http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Niemiła niespodzianka

Bardzo, ale to bardzo chciałabym podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie w moich dążeniach do zdobycia pracy koordynatora ds. sprzedaży. Niestety, nie udało mi się oczarować komisji rekrutacyjnej tak, jakbym tego chciała, przez co praca koordynatorki uciekła mi koło nosa, koordynator ds. sprzedaży Sosnowiec.

Przez ponad miesiąc dzielnie starałam się o awanse do kolejnych etapów rekrutacyjnych, których było aż trzy. Liczyłam, że po tak długim procesie rekrutacyjnym praca koordynatora musi być moja, zwłaszcza, że firma organizująca nabór zapewniała aż dwa miejsca w swoich szeregach. Do ostatniego etapu dostałam się ja i jeszcze trzy inne osoby, przez co miałam aż 50 procent szans na zdobycie wymarzonego stanowiska.

Nie wiem co zrobiłam nie tak, że to ja znalazłam się w dwójce największych przegranych. Po rozmowie wyszłam z Sali bardzo z siebie zadowolona, bo wydawało mi się, że poszło mi całkiem nieźle. Może nie byłam całkowicie pewna o otrzymaniu propozycji zatrudnienia, ale w moim odczuciu miałam 70% szans na zdobycie upragnionej pracy. 70 procent to bardzo dużo, jednak jak widać moje mniemanie było błędne.

Teraz zostałam z niczym. Miesiąc przejmowania się procesem rekrutacyjnym i nic. Nie wiem jak ja się z tego otrząsnę i powrócę do normalnego trybu życia. Mam już tego serdecznie dość!

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.