Nagła zmiana nastawienia

Jutro o godzinie 11.00 biorę udział w ostatnim etapie rekrutacji na stanowisko koordynatorki sprzedaży i choć początkowo bardzo zależało mi na zdobyciu tej pracy, to teraz jestem w stanie pogodzić się z ewentualną porażką rekrutacyjną, jaka może mnie czekać, koordynator ds. sprzedaży Lublin.

20Może zastanawiacie się skąd wzięła się moja nagła zmiana nastawienia do zawodu koordynatora, dlatego z wielką przyjemnością o wszystkim wam opowiem. Jak wspominałam, jeszcze parę dni temu byłam strasznie przejęta rekrutacją i możliwością zdobycia pracy, a zawód koordynatora sprzedaży jawił mi się jako coś bardzo przyjemnego. Nigdy nie miałam problemów ze sprzedażą i osobami zachwalającymi różne produkty, dlatego chętnie podjęłabym się jakiejkolwiek pracy związanej z branżą sprzedażową.

Moje zafascynowanie stanowiskiem koordynatorki trwało do momentu, gdy w tamten poniedziałek na mieście spotkałam przez przypadek moją dobrą koleżankę z liceum. Z Lidką nie widziałyśmy się przez ponad osiem lat, dlatego w celu uczczenia przypadkowego spotkania poszłyśmy na dobrą kawę. W kawiarni dowiedziałam się, że Lidka jest obecnie osobą bezrobotną, bo jakiś czas temu zrezygnowała z pracy w sprzedaży. Sama podjęła decyzję o odejściu z firmy, bo miała już dość ciągłej gonitwy za planami sprzedażowymi i rozmów z nieprzyjemnymi klientami. Przez godzinę dowiedziałam się tylu nieciekawych rzeczy o pracy w sprzedaży, że momentalnie odechciało mi się zatrudniania na stanowisku koordynatora. Nie wiem co to będzie, gdy to ja zostanę wybrana przez komisję rekrutacyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *