http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Nagła zmiana nastawienia

Jutro o godzinie 11.00 biorę udział w ostatnim etapie rekrutacji na stanowisko koordynatorki sprzedaży i choć początkowo bardzo zależało mi na zdobyciu tej pracy, to teraz jestem w stanie pogodzić się z ewentualną porażką rekrutacyjną, jaka może mnie czekać, koordynator ds. sprzedaży Lublin.

Może zastanawiacie się skąd wzięła się moja nagła zmiana nastawienia do zawodu koordynatora, dlatego z wielką przyjemnością o wszystkim wam opowiem. Jak wspominałam, jeszcze parę dni temu byłam strasznie przejęta rekrutacją i możliwością zdobycia pracy, a zawód koordynatora sprzedaży jawił mi się jako coś bardzo przyjemnego. Nigdy nie miałam problemów ze sprzedażą i osobami zachwalającymi różne produkty, dlatego chętnie podjęłabym się jakiejkolwiek pracy związanej z branżą sprzedażową.

Moje zafascynowanie stanowiskiem koordynatorki trwało do momentu, gdy w tamten poniedziałek na mieście spotkałam przez przypadek moją dobrą koleżankę z liceum. Z Lidką nie widziałyśmy się przez ponad osiem lat, dlatego w celu uczczenia przypadkowego spotkania poszłyśmy na dobrą kawę. W kawiarni dowiedziałam się, że Lidka jest obecnie osobą bezrobotną, bo jakiś czas temu zrezygnowała z pracy w sprzedaży. Sama podjęła decyzję o odejściu z firmy, bo miała już dość ciągłej gonitwy za planami sprzedażowymi i rozmów z nieprzyjemnymi klientami. Przez godzinę dowiedziałam się tylu nieciekawych rzeczy o pracy w sprzedaży, że momentalnie odechciało mi się zatrudniania na stanowisku koordynatora. Nie wiem co to będzie, gdy to ja zostanę wybrana przez komisję rekrutacyjną.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.