http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Wczoraj rozpocząłem tygodniowe szkolenie produktowe, które muszę odbyć by móc rozpocząć pełnowymiarową pracę jako koordynator ds. sprzedaży Legnica. Pierwszy dzień szkolenia był bardzo ogólny, bo polegał głównie na omówieniu polityki firmy i zaprezentowaniu jej ogólnej działalności. Dopiero dzisiaj rozpoczęło się prawdziwe szkolenie, które jest strasznie nudne, a do tego dość trudne. Co jest najgorsze, na koniec szkolenia czeka nas, wszystkich uczestników kursu, egzamin sprawdzający wiedzę o produktach firmy i technikach sprzedażowych, dlatego muszę notować to, co usłyszę.

Notowanie nie idzie mi za dobrze, bo w ciągu pięciu godzin wykładów, które dzisiaj wysłuchałem, dwa razy zdarzyło mi się zdrzemnąć. Naprawdę walczę ze sobą i z ogarniająca mnie sennością, ale głos mężczyzny prowadzącego szkolenie jest tak monotonny, że działa usypiająco na wszystkich uczestników, nie tylko na mnie.

W kursie uczestniczy łącznie dziesięć osób, które mają stworzyć nowy dział sprzedażowy w zatrudniającej nas firmie. W ciągu ostatniego roku przedsiębiorstwo tak bardzo się rozwinęło, że nagle zaistniała potrzeba stworzenia nowego zespołu sprzedażowego. Mam więc okazję uczestniczyć w procesie powstawania działu od samego początku, co oznacza, że każdy z nas, nowych pracowników, nie wie nic na temat swoich współpracowników, co od razu ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Myślę, że będzie nam się dobrze pracowało.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.