http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Nie do końca rozumiem jak mój narzeczony może być zadowolony z pracy w zawodzie koordynatora sprzedaży Zawiercie, ale skoro on to lubi to mnie nic do tego. Każdemu potrzebna jest praca, którą będzie lubił i szanował, a skoro Marek lubi akurat branżę sprzedażową to niech mu tam będzie.

Ja nigdy w życiu nie podjęłabym się pracy w sektorze handlowym. Nieważne czy byłoby to stanowisko koordynatora, zwykłego sprzedawcy czy przedstawiciela handlowego. Ja do sprzedaży się nie nadaję, bo zdecydowanie bardziej lubię kupować.

Robienie zakupów świątecznych na Boże Narodzenie to dla mnie prawdziwa frajda. Nie przeszkadzają mi tabuny ludzi krążące po sklepach galerii handlowych, bo w ogóle się nimi nie przejmuję i robię to, co do mnie należy. Zawsze umiałam odciąć się od tego, co mnie rozprasza, a w tym przypadku licznych kupujących. Nieco denerwujące może się okazać długotrwałe stanie w kolejkach do kasy, ale idzie je jakoś spożytkować. Ja w tym czasie zazwyczaj analizuję czy wszystkie zakupy mi się podobają, czy czegoś nie oddać i co jeszcze mogę kupić. Gdy nie mam o czym myśleć to wyciągam telefon i przeglądam facebooka. Zawsze znajdę dla siebie jakieś ciekawe zajęcie.

W tym roku zostało mi jeszcze parę sprawunków do załatwienia, ale większość rzeczy jest już kupiona.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.