http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Jutro o 13.15 mam się stawić w jednej z pabianickich firm w celu wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko koordynatora ds. sprzedaży. Nigdy wcześniej nie pracowałam na podobnej posadzie, dlatego nie do końca wiem czego spodziewać się na rozmowie i czego komisja rekrutacyjna może ode mnie wymagać.

Gdyby udało mi się otrzymać pracę koordynatorki, koordynator ds. sprzedaży Pabianice, byłby to dla mnie bardzo duży awans, ponieważ do tej pory wykonywałam głównie pracę specjalisty ds. sprzedaży i doradcy klienta. Z tego, co zdążyłam się zorientować zakres obowiązków związany z oferowanym stanowiskiem koordynatora jest dużo rozleglejszy i bardziej odpowiedzialny. Na pewno dałabym sobie radę, choć musiałabym się wiele nauczyć.

Parę miesięcy temu postanowiłam sobie, że będę robiła wszystko by z czasem wyrwać się z obecnej firmy i móc powiedzieć, że awansowałam. Nie chciałam do końca życia obsługiwać klientów, a żeby to osiągnąć musiałam zacząć awansować.

Praca koordynatora sprzedaży nadal związana jest z koniecznością sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów, jednak mam świadomość, że to stanowisko pracy przybliżyłoby mnie z czasem do posady kierowniczki, a później może jakiejś pani prezes. Muszę podjąć wyzwanie i zawalczyć o swoją przyszłość, bo inaczej nigdy wcześniej sobie tego nie wybaczę.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.