http://koordynator-sprzedazy.pl/wp-content/uploads/2020/04/home-sliderbg-1-min.jpg

Doskonała organizacja własnego czasu pracy to podstawa w tym zawodzie

Doskonale odnajdujesz się w pracy z klientem? Marzysz o tym, żeby realizować się w handlu i wiesz, że właśnie w ten sposób możesz wykorzystać swoje predyspozycje? W takim razie postaw na pracę w zawodzie koordynatora sprzedaży!

Zastanawiasz się nad tym, czy podjąć się pracy w roli koordynatora sprzedaży? Postaramy się przedstawić Ci wszystkie obowiązki, a także wyzwania, które stoją przed osobą zatrudnioną na tym stanowisku. To powinno pomóc Ci podjąć decyzję, czy jest to odpowiednia praca dla Ciebie!

Jakie obowiązki spoczywają na koordynatorze sprzedaży?

Osoba zatrudniona w tym charakterze nierzadko zajmuje się prowadzeniem rozmów handlowych, a także samym badaniem potrzeb poszczególnych klientów. Poszczególne obowiązki są oczywiście zależne od konkretnej firmy. Pracownik prezentuje aktualną ofertę handlową, przygotowuje oferty sprzedażowe, a także tworzy niezbędne prezentacje. Musi on również ściśle współpracować z innymi działami w danej firmie. Jest to praca pełna wyzwań, która wiąże się z koniecznością nawiązywania trwałych relacji z klientami.

Czego oczekują pracodawcy?

Koordynatorzy sprzedaży powinni posiadać odpowiednie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży. W wielu firmach jest to obowiązkowy element. Podobnie jak posiadanie umiejętności negocjacyjnych! Oprócz tego istotne jest nastawienie na cel oraz samodzielność i proaktywność.

Napisz komentarz

Zacznij wpisywać swoje wyszukiwanie powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać.